Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Co zapewniamy

Darmowa wycena oraz określenie wartości nieruchomości

Rozmowa z naszym Pośrednikiem zapewni Państwu realną wycenę nieruchomości to znaczy, taką którą jesteście w stanie faktycznie otrzymać za daną nieruchomość. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i oczekiwania, co jest bardzo ważne przy określeniu wartości nieruchomości. Po uwzględnieniu wszystkich kryteriów dokonujemy profesjonalnej wyceny.

Bezpłatne zbadanie zdolności kredytowej oraz pomoc w uzyskaniu kredytu

Zajmujemy się kompleksową pomocą w zdobyciu finansowania na zakup nieruchomości. Współpracujemy z niezależnymi profesjonalistami z kilkunastoletnim doświadczeniem. Konsultacja z naszym doradcą jest całkowicie BEZPŁATNA.
Na pierwszym etapie badamy możliwości finansowe takie jak zdolność kredytowa, następnie pokażemy Państwu, gdzie najtaniej można uzyskać kredyt. Kolejny etap to pomoc w przygotowaniu i wysłaniu wniosków kredytowych do banków. Monitorujemy cały proces kredytowy i aktywnie w nim uczestniczymy, aż do momentu wydania decyzji i podpisania umowy w wybranym przez Państwa banku. Współpracujemy ze wszystkimi dużymi bankami w Polsce proponując wszystkie oferowane przez nie kredyty.

Obok finansowania zakupu pomagamy również w zdobyciu kredytów:

– na budowę domu
– na wykończenie lub remont nieruchomości
– na konsolidację zobowiązań

Sesja zdjęciowa

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, stąd wraz z fotografem pokażemy Twoją nieruchomość, w jak najlepszych barwach. Pomożemy Ci odpowiednio przygotować Twoje mieszkanie, lokal, czy też dom, tak aby wszystkie walory zostały ukazane.
To właśnie odpowiednie zdjęcia przyciągają potencjalnego klienta, do kupna danej nieruchomości. To pierwsze zapoznanie się z ofertą jest bardzo kluczowe. Kładziemy duży nacisk, na to, aby zdjęcia były profesjonalne i rzetelne.

Film z drona

Jak często zachwycamy się ujęciami z drona np. na płytach z wesel naszych bliskich? To właśnie takie zobrazowanie Twojej nieruchomości jest bardzo istotne przy sprzedaży. Dron to szczególnie wspaniała alternatywa dla wszelkiego rodzaju działek.
Film z drona pokazuje nieruchomość w zupełnie innych odsłonach.

Wyszczególnia takie aspekty jak:
– malownicze, urokliwe tereny,
– dogodną lokalizację,
– potencjał.
Te 3 najważniejsze cechy zostaną idealnie ukazane w ujęciach z drona, co przyczyni się do szybszej sprzedaży Twojej nieruchomości.

Sprzedaż mieszkań deweloperskich

Zajmiemy się kompleksowo sprzedażą mieszkań inwestycyjnych od doboru odpowiedniej strategii marketingowej, aż do zamknięcia sprzedaży aktem notarialnym. Deweloperzy współpracujący z nami otrzymają specjalny plan sprzedaży, w którym wyszczególniamy krok po kroku, jak poprowadzimy inwestycję w kierunku sprzedaży.

Zaufało nam już dużo inwestorów, którzy dzięki współpracy z nami, skupiają się tylko na budowie. Reszta jest po naszej stronie.

Kontakt z urzędami i innymi instytucjami

Nasza firma zajmuje się również przygotowaniem wszelkiego rodzaju wypełnianiem wniosków, sprawdzeniem stanu prawnego, pomocą w ,,wyprostowaniu” zaniedbanych prawnie zapisów, usyskaniem decyzji o warunkach zabudowy , a także przygotowaniem dokumentacji dla notariusza. Kontakt z różnego rodzaju urzędami nie stanowi dla nas problemu! Współpracujemy również z biurem geodezyjnym oraz architektem, dzięki czemu już na etapie planowania sprzedaży doradzimy z podziałem nieruchomości, przygotujemy koncepcję i uzyskamy satysfakcjonującą cenę.

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna