Zadzwoń do nas:
889 446 899
Oferta nr. KDR384072

Działka w Somoninie

Somonino, Gmina Somonino

Powierzchnia działki

3927m2

Typ nieruchomości

Działka Usługowa

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

149.99 pln

cena całkowita

589000,00 pln

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

[email protected]

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu działkę w gminie Somonino (miejscowość Rybaki), położoną przy drodze krajowej nr 20, na trasie Żukowo – Kościerzyna, o powierzchni prawie 4000 mkw.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości pod wskazanym linkiem:

( Zaznaczenia nieruchomości na zdjęciach mają charakter poglądowy)

O nieruchomości…

Działka położona jest w gm. Somonino. Co najważniejsze uplasowana jest przy samej drodze krajowej nr 20 na trasie Żukowo – Kościerzyna! Ponadto nieruchomość posiada prawny zjazd zgodny z zezwoleniem wydanym przez GDDKiA w dodatku z dwóch stron! (co dzisiaj jest praktycznie niemożliwe już do uzyskania). Powierzchnia działki to 3927 mkw.

Warto wspomnieć że w 2007 roku właściciel uzyskał pozwolenie na budowę obiektu gastronomicznego wraz z infrastrukturą techniczną. Sam projekt inwestycji obiektu wraz z uzgodnieniami kosztował 40 tys zł. Co ważne przyszły Kupujący może otrzymać ten projekt GRATIS! Ponadto nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co umożliwia zawnioskowanie o warunki zabudowy dla własnej inwestycji.

Nieruchomość położona jest przy ścianie lasu, na przepięknych malowniczych terenach. Działka jest idealna pod usługi. Zjazd z dwóch stron z drogi krajowej umożliwia dobre zagospodarowanie terenu. To idealne miejsce do wybudowania zajazdu, bądź hotelu czy innego obiektu o charakterze usługowym.

Uzbrojenie…

Nieruchomość posiada już skrzynkę energetyczną na działce natomiast woda znajduje się w bliskiej odległości od działki około 20m.

Atuty…

Oprócz wcześniej wspomnianej lokalizacji przy drodze krajowej, która jest niebywale największym atutem nieruchomości o tym charakterze, należy zauważyć tutaj również jej świetne umiejscowienie pod kątem pięknych kaszubskich miejsc. Z terenu działki widać sławną Wieżycę (jak na zdjęciu), a w pobliskiej odległości znajdziemy również:
– wyciąg narciarski,
– dom do góry nogami w Szymbarku,
– Kaszubski Park Krajobrazowy,
– liczne jeziora i lasy,

Bardzo szybko możemy dostać się również do Kościerzyny czy Żukowa i dalej Trójmiasta.
Bliskość takich miejsc jak Szymbark czy Wieżyca pozwala również na zaplecze w postaci wczasowiczów, którzy bardzo licznie odwiedzają tę stronę Kaszub. Co roku odbywa się tutaj m.in. Ostrzyckie Lato Muzyczne oraz Weselne Granie!

Sam się przekonaj, jaki potencjał posiada nieruchomość w gminie Somonino.
Serdecznie zapraszam na prezentację!

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

3927m2

Typ nieruchomości:

Działka Usługowa

Prąd:

TAK

Dojazd:

ASFALT

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

[email protected]

Biuro

698 455 407

[email protected]
Copyright ©2022 Krystian Driwa Nieruchomości