Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR537707
Sprzedane

Cena – 42 zł/mkw! Działka w gm.Somonino (Rybaki)!

Somonino, Gmina Somonino

Powierzchnia działki

2401m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

41.44 zł

cena całkowita

test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu działkę w gminie Somonino, a dokładnie w miejscowości Rybaki. Nieruchomość o powierzchni 2401 mkw. w bardzo dobrej cenie – 42 zł/mkw.!

O działce…

Nieruchomość położona jest w gminie Somonino, w miejscowości Rybaki. Działka uplasowana jest w cichym i spokojnym miejscu, ma powierzchnię 2401 mkw. Nieruchomość jest częściowo zalesiona.
Warto wspomnieć, że działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co daje możliwość zawnioskowania o decyzję o warunkach zabudowy pod własną koncepcję. Patrząc na sąsiedztwo – nie powinno być problemu z uzyskaniem pozytywnej decyzji na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną – w czym również możemy pomóc!

Teren na którym się znajduje – jego otoczenie, daje możliwość zagospodarowania działki nie tylko na cele mieszkalne, ale również letniskowe – aby cieszyć się tym miejscem w czasie wolnym, uciekając od miejskiego zgiełku.

Uzbrojenie…

Działka obecnie nie jest uzbrojona. Zarówno woda, jak i prąd znajdują się w drodze głównej, zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej – co wiąże się z kosztem doprowadzenia tych mediów do działki – czego koszt wynosi około 10 tysięcy złotych.
Pozostaje też kwestia zainstalowania własnego szamba.

Atuty…

Niebywale największym atutem działki jest jej powierzchnia, które pozwala w różnoraki sposób zagospodarować sobie teren – zarówno na budowę innych budynków gospodarczych – lub też aranżację własnego wymarzonego ogrodu. Drugą wielka zaletą nieruchomości jest jej położenie. Działka usytuowana jest w cichym, ustronnym i spokojnym miejscu. W dodatku,  posiada w swojej powierzchni część zalesioną – co dla miłośników lasów stanowi dodatkowy atut.

Miejscowość Rybaki to również świetne umiejscowienie pod kątem pięknych, znanych kaszubskich miejsc. W pobliżu znajdziemy:
– punkt widokowy Wieżyca,
– wyciąg narciarski,
– dom do góry nogami w Szymbarku,
– Kaszubski Park Krajobrazowy,
– liczne jeziora i lasy,

Bardzo szybko możemy dostać się również do Kościerzyny czy Żukowa i dalej Trójmiasta.
Bliskość takich miejsc jak Szymbark czy Wieżyca pozwala również wykorzystać potencjał działek pod kątem turystycznym. Co roku odbywają się tutaj znane już wszystkim imprezy plenerowe takie jak: Ostrzyckie Lato Muzyczne oraz Weselne Granie!

UWAGA!
W sprzedaży posiadamy również działkę obok o powierzchni ponad 3000 mkw. Szczegóły u Pośrednika!

Jeśli szukasz działki w spokojnym miejscu, blisko natury i jednocześnie w dobrej lokalizacji to zapraszam na prezentację!

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

2401m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna