Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR656367
Sprzedane

Działka budowlana w gm. Sierakowice! 65zł/mkw.

Leszczynki, Gmina Sierakowice

Powierzchnia działki

1200m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

65 zł

cena całkowita

test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję działkę budowlaną położoną w gminie Sierakowice, a dokładnie w miejscowości Leszczynki. Działka o powierzchni 1200 mkw. – uzbrojona w skrzynkę elektryczną i z projektem na wykonanie przyłącza wodnego!

 

Gdzie?

Jak już wcześniej wspomniałem działka usytuowana jest w Leszczynkach. Miejscowość ta położona jest zaledwie 8km od Sierakowic i 2 km od Kamienicy Szlacheckiej!  Z działki rozpościera się wspaniały widok na pola i łąki, a co ważne działka przylega do małego fragmentu zadrzewienia co osłania nas z jednej strony –  a ponadto przylega do drogi gminnej – w której znajduje się sieć wodociągowa.

O działce…

Dla nieruchomości zostały wydane Warunki Zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący z możliwością realizacji poddasza użytkowego, z dopuszczeniem garażu wbudowanego w bryłę budynku lub dobudowanego do bryły budynku oraz podpiwniczenia.
Na podstawie warunków, zawnioskowano o pozwolenie na budowę – to jedna już wygasło (3 miesiące temu).
Warunki zabudowy przedstawiały się następująco:

  • nieprzekraczalną linie zabudowy w odległości 6 m od linii rozgraniczającej drogi wewnętrznej gminnej (dz. nr 149) oraz od granicy terenów MN. / linie zabudowy nie dotyczą: okapów, gzymsów, wykuszy, części podziemnych obiektów budowlanych, sieci infrastruktury technicznej/
  • dopuszcza się lokalizację: tarasów, balkonów, niezabudowanych schodów, filarów, zadaszeń nad wejściami, poza wyznaczoną linią zabudowy, za zgodą zarządcy drogi;
  • wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do terenu MN: nie więcej niż 0,13 (w tym każdy budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni zabudowy nie większej niż 160 mkw.)
  • Wysokość zabudowy: nie więcej niż 9,5 m (parter i poddasze użytkowe);
  • Dopuszcza się podpiwniczenie; / wysokość mierzona od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku do najwyższego punktu głównej kalenicy; poziom posadowienia posadzki parteru nie więcej niż 0,5m;
  • dach symetryczny dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachowych 35-45 stopni;
  • kierunek głównej kalenicy dachu: równolegle do granicy z działką nr 125;
  • dopuszcza się lukarny i okna połaciowe.

Jeśli chodzi o uzbrojenie to skrzynka elektryczna znajduje się już na działce. Sieć wodociągowa znajduje się w drodze przylegającej do nieruchomości – projekt przyłącza został już wykonany – i pozostaje kwestia jego realizacji (ważność projektu do około połowy listopada 2022 roku).

Atuty nieruchomości…

Niebywałym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Działka położona jest w Leszczynkach, na przepięknym, malowniczym terenie, jednocześnie w niedalekiej odległości Sierakowic!

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

1200m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Prąd:

TAK

Woda miejska:

TAK

Dojazd:

GRUNTOWA UTWARDZONA

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna