Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899
Oferta nr. KDR849989

Działka budowlana w gm. Somonino! Już od 70zł/mkw

Rybaki, Gmina Somonino

Powierzchnia działki

1100m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

70.91 pln

cena całkowita

78000 pln

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

[email protected]

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ umiejscowioną w gm. Somonino! Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową- jednorodzinną!

Lokalizacja…

Miejscowość Rybaki znajduje się w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Do najwyższego punktu najwyższym miejscem nie tylko na Pomorzu, ale i w całej północnej Polsce. Jest to jedno ze wzgórz tzw. Szwajcarii Kaszubskiej, czyli pagórkowatej części Kaszub bogatej w lasy i jeziora. Na Wieżycę najłatwiej wejść czarnym szlakiem, od parkingu położonego ok. 100 m od drogi krajowej nr 20 (Gdańsk – Kościerzyna) – i to wszystko niedaleko właśnie sprzedawanych działek.

Trasa wiodąca z parkingu na szczyt to kilkaset metrów łagodnego wejścia pod górę. Wiedzie ona skrajem rezerwatu przyrody, który chroni las bukowy. Spacer zajmuje ok. 15 minut.

Widok ze szczytu robi wrażenie głównie ogromnym obszarem jaki obejmuje. Widać m.in. Kartuzy i fragmenty jezior Potulskiego i Ostrzyckiego. Jezioro Ostrzyckie przyciąga miłośników sportów wodnych, a także rybaków. Nad brzegiem możemy skorzystać nie tylko z czystej wody, ale również ładnie zagospodarowanej plaży. Tutaj również swój początek mają spływy kajakowe Radunią do Trątkownicy, które trwają aż 5h! To oczywiście nie wszystkie atrakcje.

W pobliżu mamy również bogatą w ofertę turystyczną miejscowość o nazwie Szymbark, która słynie z Centrum Edukacji i Promocji Regionu, w którym to można zobaczyć słynny „Dom do góry nogami” czy też Najdłuższą Deskę na świecie.

Coś dla lubiących spędzać czas aktywnie również się znajdzie jest to wyciąg narciarski w Wieżycy oraz wielokilometrowe ścieżki rowerowe pięknymi kaszubskimi szlakami.

 

O działce…

Działka o metrażu 1100 mkw. położona w gminie Somonino, a dokładniej w urokliwej miejscowości Rybaki.

Projekt Warunków Zabudowy określa budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub dobudowanym, które określają:
• szerokość elewacji frontowej – 13,0 m z tolerancją +- 20%,
• powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji – do 15%,
• wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej, gzymsu, attyki – do 9,0 m,
• geometria dachu – dach o konstrukcji dwuspadowej, ze spadkiem głównej połaci dachu od a=25° do 45 °, nie dotyczy elementów drugorzędnych budynku,
• wysokość głównej kalenicy – do 9,0 m,
• ilość kondygnacji naziemnych – maksymalnie 2 kondygnacje.

Uzbrojenie…

Sieć energetyczna oraz telekomunikacyjna znajdują się w pobliżu nieruchomości. Sieć wodociągowa zostanie doprowadzona do granicy działki do końca 2023 roku.

Atuty działek…

Niebywałym atutem nieruchomości jest oczywiście lokalizacja. Działka położona jest blisko drogi krajowej nr 20, dzięki której szybko dostaniemy się do Kościerzyny, jak i również do Trójmiasta. Jednocześnie nieruchomość położona jestcw tak unikatowym miejscu, z którego nie dobiega do nas szum jadących samochodów.
Działka zapewnia nam szybki dojazd do pracy i tym samym ciszę, spokój i piękne widoki. Ponadto powstanie tam bardzo kameralne osiedle na kilka domów, dzięki czemu zachowamy komfort życia oraz ciszę.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

1100m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Dojazd:

DROGA UTWARDZONA GRUNTOWA

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

[email protected]

Biuro

698 455 407

[email protected]
Copyright ©2023 Krystian Driwa Nieruchomości