Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR479821
Sprzedane

Działka budowlana w gm. Sulęczyno przy lesie!

Sulęczyno, Gmina Sulęczyno

Powierzchnia działki

1517m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

79.1 zł

cena całkowita

120 000,00 zł
test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu działkę o metrażu 1517 mkw. w gm. Sulęczyno, a dokładnie w miejscowości Kistowo – przy nowo wyremontowanej trasie Gowidlino – Sulęczyno.

Zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacji:

Niezwykłe położenie…

Działka znajduje się w przepięknym miejscu, w sąsiedztwie lasu, w Kistowie – niewielkiej miejscowości w gm. Sulęczyno. W bardzo bliskiej odległości bo zaledwie 280m znajduje się Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole. W odległości 2km znajdziemy słynny Hotel Kiston, który będzie świetnym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu. Posiada on pełną ofertę zabiegów spa, restaurację, basen oraz bar.

Powierzchnia działki to aż 1517 mkw. Warte uwagi jest to, że nie jest to standardowa wielkość działki. Tutaj mamy aż 1517 mkw powierzchni! Jest ona bardzo foremna, płaska o wymiarach 30x50m. W sąsiedztwie mamy już budynki mieszkalne. Wielu klientów szuka działki z widokiem na las i w tym przypadku właśnie ten fakt jest największym atutem tej nieruchomości bo odległość od lasu to zaledwie 20m a odległość do plaży na jeziorze Gowidlińskim to tylko 4km.

Charakterystyka…

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy określająca budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z dopuszczeniem garażu wbudowanego/dobudowanego do bryły budynku oraz podpiwniczenia wraz z niezbędnymi urządzenia infrastruktury technicznej, która określa:
– linie zabudowy – nie ustala się obowiązującej linii zabudowy,  ustala się nieprzekraczalną linie zabudowy w odległości 6m od granicy z działką stanowiącą dojazd do nieruchomości,
– maksymalną wysokość budynku 9m, maksymalna wysokość elewacji frontowej – mierzona do okapu dachu 4,5m,
– maksymalną szerokość elewacji frontowej – 15m,
– geometrię dachu – dla głównych połaci dachowych dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachowej 30 stopni – 45 stopni, z dopuszczeniem lukarn, wykuszy, okien połaciowych,
– teren biologicznie czynny – ustala się minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej na 70% powierzchni objętej terenem inwestycji.

Uzbrojenie…

Na działce znajduje się już skrzynka energetyczna, a w drodze przylegającej do działki tuż przy granicy z działką jest już sieć wodociągowa – a więc wystarczy jedynie wykonać przyłącze wody.

Atuty działek…

Niebywałym atutem nieruchomości jest oczywiście jej lokalizacja. Warto wspomnieć, że działka znajduje się przy nowo zmodernizowanej ulicy oraz ścieżce pieszo – rowerowej na trasie Gowidlino – Sulęczyno.Zalety…
Nieruchomość znajduje się zaledwie 2 km od Jeziora Gowidlińskiego, które ma krętą linię brzegową o długości ponad 21 km, co czyni je atrakcyjnym miejscem dla żeglarzy. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą korzystać z licznych tras rowerowych i pieszych, prowadzących przez najpiękniejsze rejony Szwajcarii Kaszubskiej.Jezioro to również doskonałe miejsce dla miłośników sportów wodnych, jak żeglarstwo czy kajakarstwo. W sezonie zimowym w okolicy można korzystać ze stoków narciarskich oraz tras biegowych.
Zapraszam na prezentację!Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

1517m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Prąd:

TAK

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna