Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899
30.12.2022
Zobacz jak upłynął nam rok 2022…
„Nic dwa razy się nie zdarza 
i nie zdarzy. Z tej przyczyny 
zrodziliśmy się bez wprawy 
i pomrzemy bez rutyny.”
Wisława Szymborska, Nic dwa razy: Wybór wierszy - Nothing Twice: Selected Poems

 

Jak aktualny jest wiersz Wisławy Szymborskiej. Nic dwa razy się nie zdarza, a szkoda…Dzisiaj ostatni dzień grudnia, jednocześnie ostatni dzień roku 2022. No właśnie…Jaki ten rok był dla naszej firmy? Na pewno był to rok pełen pracy ale również wielkiej satysfakcji!

Dlaczego? Na naszej drodze pojawiło się wiele wspaniałych osób, wspólnie udało się nam zrealizować wiele sprzedaży i projektów!

Jeśli masz 5 minut przy dobrej kawie… to przeczytaj jak upłynął ten rok u nas…

 

Wyjątkowy czas…

 

Ten rok szczególnie utkwi mi w pamięci. Styczeń rozpoczął się tak jak zawsze, wspólnie w biurze opracowaliśmy strategię działania. Wyznaczyliśmy sobie cele…które mogę przyznać, że udało nam się zrealizować 😊

Wraz z powiewem cieplejszego wiatru, nadejściem długo wyczekiwanej wiosny wyruszyliśmy w teren, by przygotować nasze najnowsze oferty do sprzedaży.

W tym samym czasie do naszego biura dołączyła już 4 osoba!

W czerwcu udało nam się wraz z Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim oddział Chmielno zorganizować już II edycję konkursu „Mały Kaszub, to JA!”. Jest nam niezmiernie miło, że możemy w ten sposób promować nasze piękne Kaszuby!

Warto wspomnieć, że patronatem honorowym nasz konkurs objął Wójt Gminy Chmielno Michał Melibruda, któremu również składamy serdeczne podziękowania.

Konkurs plastyczny „Mały Kaszub, to JA!” skierowany jest do dzieci z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Chmielno. Organizowany jest on w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 lata i 5-6 lat.

W tym roku prace wybrane przez Jury zostały opublikowane na naszym facebooku Krystian Driwa Nieruchomości. Zaangażowanie było ogromne, zwycięzcy otrzymali nawet po ponad 500 lajków, co pewnie wiązało się z zaangażowaniem całej rodziny.

W tym roku rozdanie nagród udało się zorganizować na festynie rodzinnym w Miechucinie. Tutaj też chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować zawsze chętnym do takich pięknych inicjatyw na rzecz dzieci: gminie Chmielno, Wójtowi gminy Chmielno, dyrekcji oraz oddziałom przedszkolnym z terenu gminy Chmielno, pracownikom szkoły podstawowej w Miechucinie, jak i również sołectwu Miechucino za możliwość nagrodzenia naszych małych artystów na festynie.

 

Rozstrzygnięcie II edycji konkursu „Mały Kaszub, to JA!”

 

Spotkania…

 

W tym roku byliśmy naprawdę zapracowani. Wiele spotkań, wiele wspólnie wypitych kaw i przebytych dróg… i wiele nieoczekiwanych wydarzeń. Pamiętam, jak po pierwszej prezentacji domku w Łyśniewie Sierakowickim, Klienci zdecydowali, że to jest właśnie domek, którego szukają. Lubię ten moment…moment, w którym w ich oczach widać iskierki radości a na twarzach pojawia się uśmiech 😊

Wtedy pozostaje nam ustalenie warunków całej transakcji i organizacja całej sprzedaży i mamy obie strony zadowolone 😊

Wracając do prezentacji domku w Łyśniewie… po spotkaniu, rozjechaliśmy się z klientami Kupującymi – każdy w swoją stronę. Ale już po kilkunastu minutach otrzymaliśmy telefon od Kupującej, która… ugrzęzła samochodem na drodze i nie poradzi sobie z tym sama. Szybko zorganizowaliśmy pomoc i udało nam się wspólnymi siłami dojechać do Sierakowic 😊

 

Kupujący wraz ze Sprzedającą domek w Łyśniewie.

 

W tym roku domki letniskowe cieszyły się sporym zainteresowaniem. W swojej ofercie mieliśmy na sprzedaż nieruchomości w bardzo ciekawych lokalizacjach – bardzo blisko jeziora!

Można zatem śmiało napisać, że tereny, na których leżą nasze piękne Kaszuby cieszą się wielką popularnością również wśród Klientów spoza Kaszub! Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy przeprowadzić tyle owocnych sprzedaży!

 

Podziękowania…

 

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy sprawiają, że nasza praca przynosi nam tyle radości i satysfakcji. Dziękuję przede wszystkim WAM DRODZY KLIENCI, bo jest to praca ściśle związana z kontaktem z ludźmi. Przede wszystkim dziękuję za zaufanie jakim Państwo darzycie naszą firmę. Za wszelkie ciepłe słowa płynące w naszym kierunku bardzo DZIĘKUJEMY!

Słowa podziękowania kieruję również w stronę wszystkich osób, firm a także samorządów, z którymi dane nam jest współpracować podczas sprzedaży w tym: biur geodezyjnych, notariuszy, urzędników, kierowników budowy, radców prawnych, doradców kredytowych i wielu innych których nie jesteśmy stanie z osobna wymienić. Dziękuję, że zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc i szybkie podjęcie działań, gdy sytuacja tego wymaga!

 

Z okazji zbliżającego się już Nowego Roku 2023 życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia. Niech w nowym roku uda się Państwu zrealizować wszelkie zamierzone cele!

 

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości