Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899
23.12.2021
Kilka słów na koniec roku…
Zawsze, ilekroć
uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy milkniesz,
aby wysłuchać,
jest Boże Narodzenie.

(...)
Zawsze wtedy,
jest Boże Narodzenie.

Matka Teresa z Kalkuty
Jak bardzo aktualne są słowa Matki Teresy z Kalkuty.

 

No właśnie… Już kolejne przed nami Boże Narodzenie, a tuż po nim Sylwester i Nowy Rok 2022.

 

Dla mnie to czas podsumowań i przemyśleń. To czas, w którym staram się na chwilę zatrzymać i przeanalizować całą moją dotychczasową pracę, szczególnie w tym roku 2021.

 

Ten rok był dla mnie bardzo ważny. Z początkiem stycznia udało mi się otworzyć oddział biura Krystian Driwa Nieruchomości w Sierakowicach. Zawsze podkreślałem, że urodziłem i wychowałem się na Kaszubach, i to właśnie tutaj czuję się najlepiej. Stąd decyzja o ulokowaniu drugiego biura właśnie w takiej lokalizacji.

 

A skoro jesteśmy już w tematyce regionalnej, to również udało nam się w czerwcu wraz z Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim oddział Chmielno zorganizować konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Mały Kaszub, to ja!”. Z tego miejsca dziękuję Zrzeszeniu, Gminie Chmielno, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

 

Praca, praca, praca…

 

Ten rok był naprawdę pracowity. Wiele godzin pracy, wiele koncepcji, wiele rozmów, mało snu… Ale ogromna satysfakcja z pracy!

 

Ogrom sprzedanych działek, mieszkań i domów naprawdę cieszy! Szczególnie cieszy mnie radość w oczach klientów, kiedy widzę, że zarówno moja pomoc przy sprzedaży oraz pomoc Kupującym w ważnych kwestiach względem zakupu nieruchomości – dają im realne korzyści! To daje mi dużo satysfakcji i motywuje mnie do dalszego działania.

 

Z tego miejsca chciałbym Państwu serdecznie podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Dziękuję za miłe słowa, wiele godzin rozmów, wspólne przygotowywanie koncepcji sprzedaży, wiele kaw 🙂 i przede wszystkim za Państwa sympatię. Ten rok zapisał się w mojej pamięci wyjątkowo. Mam nadzieję, że nadchodzący rok 2022 przyniesie tyle samo, wspaniałych Klientów oraz satysfakcji, jak rok 2021.

 

Oczywiście chciałbym również podziękować Usługom Geodezyjnym, Notariuszom, oraz Urzędnikom, z którymi na co dzień współpracuję. Dziękuję, że zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc i szybkie podjęcie działań, gdy sytuacja tego wymaga!

 

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu, by narodzone Dziecię Boże przyniosło Wam miłość, pokój i radość w sercu a Nadchodzący rok 2022 niech napełni Państwa wiarą oraz determinacją w realizacji swoich wyznaczonych celów.

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna