Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

O mnie

Początki

Nieruchomościami zajmuje się już od 12 lat. Moje zainteresowanie w kierunku wyceny nieruchomości zadecydowało o wyborze kierunku studiów: Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. Były to studia, które przygotowały mnie do takich zawodów jak: Zarządca Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy oraz Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.   W trakcie nauki odbyłem praktyki w biurze obrotu nieruchomościami, gdzie później zostałem zatrudniony. Już po roku awansowałem na kierownika działu, w którym pracowałem, zaś po ponad 2 latach, zostałem kierownikiem całego oddziału w Gdyni.

Doświadczenie

Po 10 latach pracy w branży, postanowiłem założyć własną firmę. Początkowo pracowałem na terenie Trójmiasta, zaś od niedawna otworzyłem biuro na Kaszubach. To miejsce jest dla mnie wyjątkowe, gdyż tu się urodziłem, tu mieszkam i tutaj czuję się najlepiej!

Co mnie wyróżnia?

Jeśli chodzi o nieruchomości to specjalizuję się w sprzedaży oraz przygotowaniu dokumentacji sprzedażowej nieruchomości gruntowych: działek budowlanych, inwestycyjnych, a także nieruchomości gruntowych z rozpoczętą budową. Posiadam również wiedzę z zakresu podatków dotyczących sprzedaży nieruchomości m.in. ze spadku, darowizn, czy zniesienia współwłasności .Przy sprzedaży dużą wagę przywiązuję do profesjonalnej promocji oferty. Kładę nacisk na to, aby wnikliwie poznać nieruchomość i dopasować do niej narzędzia reklamy, a tym samym skrócić czas jej sprzedaży. Sprzedaż nieruchomości po postępowaniu spadkowym również nie stanowi dla mnie problemu. Staram się zawsze dokładnie wycenić nieruchomość i zapewnić Sprzedającemu bezpieczną transakcję.
Warto dodać, że moje zainteresowania jakimi jest psychologia oraz marketing sprzedażowy, również łączą się z nieruchomościami.
Podsumowując, uwielbiam kontakt z ludźmi oraz cenie sobie zdobyte doświadczenia, przy trudnych transakcjach, również tych z klientami zagranicznymi.

Zaufaj mi, a POMOGĘ sprzedać Twoją nieruchomość!

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna