Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR533028
Rezerwacja

Działka budowlana w gm. Chmielno! (Perełce Kaszub)!

Chmielno, Gmina Chmielno

Powierzchnia działki

2362m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

83.83 zł

cena całkowita

198 000,00 zł
test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Na sprzedaż oferuję Państwu bardzo nietuzinkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Reskowo (gm. Chmielno) – najbardziej turystycznego rejonu na Kaszubach – położona zaledwie 600 metrów od jeziora!

Zapraszam do obejrzenia filmu:
https://youtu.be/0F2MXaY96wE

O działce

Posiadamy w sprzedaży działkę o powierzchni 2362 mkw. w kształcie trójkąta. Usytuowana jest m.in. przy lesie który oddziela ją od wspomnianego we wstępie jeziora.

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy określająca budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, która określa:

– linia zabudowy: należy zachować nieprzekraczalną linię zabudowy w odległości od zewnętrznej krawędzi jezdni drogi powiatowej,
– wskaźnik wielkości powierzchni nowej zabudowy w stosunku do powierzchni terenu: maks.6% (ponad 140 metrów),
– szerokość elewacji frontowej: maks. 16,8m,
– wysokość zabudowy: maks. 9,0m, poziom posadowienia posadzki pierwszej kondygnacji nadziemnej budynku nie więcej niż 0,6m od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku,
– dopuszcza się podpiwniczenie budynku,
– geometria dachu:

  • dla bryły głównej budynku: dachy dwuspadowe, o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci dachu, kąt nachylenia połaci 35 stopni – 45 stopni, dopuszcza się stosowanie lukarn, okien połaciowych, kierunku głównej kalenicy w stosunku do frontu działki nie określa się;
  • dla części budynku takich jak: werandy, garaże, lukarny, wykusze, ryzality, itp. dopuszcza się dachy płaskie, stopodachy tarasowe lub dachy jednospadowe, przy czym łączna powierzchnia ich rzutów nie może przekroczyć 30% powierzchni rzutu dachu bryły głównej budynku,

– wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: minimum 30%.

Auty nieruchomości…

Niebywałym atutem nieruchomości jest jej położenie. Zaledwie 600m oddalone jest Jezioro Raduńskie Dolne, które ma długość prawie 10 km, a jego szerokość osiąga około 1,5 km. Jest to  olbrzymie przepływowe jezioro rynnowe w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Dzięki temu, że działka leży przy drodze powiatowej, w szybkim czasie przedostaniemy się do Kartuz czy też do Trójmiasta.

Gdzie położona jest działka?

Działka budowlana położona jest w miejscowości Reskowo. To niewielka, urokliwa wieś usytuowana na Kaszubach, a dokładnie w gminie Chmielno. Gmina ta jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów, ze względu na malownicze tereny, liczne jeziora, lasy i łąki. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, które oczaruje i spełni oczekiwania ludzi chcących wyrwać się od zgiełku miasta i spędzić czas wśród zieleni.
Wieś leży na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Reskowskim.
Jest to bardzo mała wieś, licząca zaledwie 400 mieszkańców. Reskowo jest miejscem z przepięknymi widokami na pola i łąki oraz jeziorem Reskowiec, gdzie w okresie letnim możemy się wykąpać, łowić ryby i korzystać z ogólnodostępnej plaży, gdzie znajduje się boisko do piłki siatkowej oraz miejsce na ognisko. Jest to miejsce które jest jeszcze pełne zieleni, lasów i niezabudowane intensywnie przez turystów.
Szukasz działki na obrzeżach małej miejscowości, z widokiem na las, pola i łąki i w bliskiej odległości do jeziora?

Działka w gminie Chmielno jest właśnie dla Ciebie!

Sam się przekonaj, jak pięknie jest w gminie Chmielno tzw. Perełce Kaszub!
Zapraszam serdecznie na prezentację!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

2362m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Prąd:

NIE

Woda miejska:

NIE

Kanalizacja:

NIE

Dojazd:

DROGA ASFALTOWA

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna