Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR449988
Sprzedane

Działka budowlana w Łapalicach 300m od jeziora!

Łapalice, Gmina Kartuzy

Powierzchnia działki

1160m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

92.24 zł

cena całkowita

107 000,00 zł
test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferujemy Państwu nieruchomość położoną w Łapalicach, gm. Kartuzy!
DZIAŁKA BUDOWLANA zlokalizowana na przepięknym malowniczym terenie w pobliżu dwóch jezior: jeziora Rekowo i jeziora Białego.

Zachęcam do obejrzenia filmu z prezentacji nieruchomości:
https://youtu.be/Mx8FJFS-E1s

Ciekawe położenie…

Okolica jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Zaledwie 5 km dzieli nas od Chmielna, niezwykle bogatej turystycznie miejscowości. Jedynie kolejno: 300m oddalone jest jezioro Rekowo, 400m jezioro Białe oraz 4km jezioro Kłodno. To trzy urokliwe jeziora leżące obok Chmielna w powiecie kartuskim, które układają się w wianuszek, połączone są wąskimi przesmykami, przez które przeciśniemy się łodzią wędkarską.

W miejscowości Łapalice znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, stacja benzynowa oraz zaplecze handlowo – usługowe. Niezwykłą atrakcją tej miejscowości jest oddalony zaledwie 3km zamek w Łapalicach, który cieszy się dużym zainteresowanie turystów ze względu na jego historię. Niedokończona budowla pełna zakamarków i tajemnic przyciąga uwagę nie tylko okolicznych mieszkańców.
Oprócz tego Łapalice leżą zaledwie 5 km od Kartuz oraz 18 km od Sierakowic.

Charakterystyka działki…

Powierzchnia niniejszej nieruchomości to 1160 mkw., działka jest lekko nachylona, co daje jej dodatkowego uroku.
Nieruchomość położona jest w niezwykłym miejscu, z którego widok rozprzestrzenia się na pola i łąki. Do działki dojedziemy drogą utwardzoną gruntową.

Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy określająca budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym w główną bryłę budynku lub dobudowanym do głównej bryły budynku, która określa:

– linia zabudowy – 6,0m od drogi wewnętrznej, linie zabudowy nie dotyczą: części podziemnej obiektów budowlanych, balkonów, werand, wykuszy, gzymsów, okapów, zadaszeń nad wejściami, niezabudowanych schodów, sieci infrastruktury technicznej.
– szerokość elewacji frontowej zabudowy – nie więcej niż 15,0 m,
– wysokość kalenicy budynków: nie mniej niż 8m oraz nie więcej niż 9,5m. Dopuszcza się podpiwniczenie, (wysokość mierzona od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku do najwyższego punktu głównej kalenicy); poziom posadowienia parteru nie więcej niż 0,6m.
– geometria dachu zabudowy:
Dla głównych połaci dachu budynku mieszkalnego z garażem: dach symetryczny, dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 30° – 45°,
Dopuszcza się wykusze, lukarny i okna połaciowe.

Uzbrojenie…

Sieć wodociągowa znajduje się w sąsiedniej zabudowie oddalonej od nieruchomości o 67m. Sieć energetyczna znajduje się w drodze oddalonej od nieruchomości o 35m. Pozostaje tylko kwestia wykonania sobie przyłączy na działce.

Zalety…

Sporym atutem nieruchomości jest oczywiście jej położenie. Zaledwie parę minut zajmie nam spacer nad brzeg jeziora Rekowo. Działka umiejscowiona jest na malowniczym terenie, w spokojnej, cichej okolicy, gdzie można napotkać zwierzęta zasiedlające okoliczną faunę i florę. To idealne miejsce do zamieszkania, jak i wypoczynku. Bez wątpienia odnajdą się tam fani wędkarstwa, osoby lubiące spędzać czas nad wodą jak i miłośnicy wędrówek pieszych i rowerowych.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

1160m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Dojazd:

DROGA GRUNTOWA UTWARDZONA

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna