Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR281788

Działka budowlana we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym!

Kalisz, Gmina Dziemiany

Powierzchnia działki

1041m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

120.08 zł

cena całkowita

125 000,00 zł
test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Do sprzedaży oferuję Państwu działkę budowlaną o metrażu 1041 mkw. w gm. Dziemiany w miejscowości Kalisz.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:
https://youtu.be/ztrTZOjx4ug

Niezwykłe położenie…

Działka znajduje się w powiecie kościerskim, w gminie Dziemiany na obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w kompleksie Borów Tucholskich. Przez miejscowość Kalisz prowadzą trasy drogi wojewódzkiej nr 235 i linii kolejowej Kościerzyna-Lipusz-Brusy-Chojnice.

Powierzchnia działki to 1041 mkw. Teren jest równy i posiada już kilka pięknych drzew chroniących nas od słońca. W sąsiedztwie istnieją już budynki mieszkalne jednorodzinne.

Niezwykle istotne jest to, że do najbliższego jeziora mamy tylko 400m natomiast tylko 4km dzielą nas od gminnego kąpieliska nad jeziorem Rzuno w Dziemianach. Jest to miejsce przygotowane z myślą o amatorach wypoczynku nad wodą. Jego największym atutem jest bezpłatna zjeżdżalnia o długości 30 metrów. Rodzice z pewnością docenią wyznaczone miejsca dla najmłodszych – brodzik i tory dla umiejących pływać oraz do nauki pływania. Nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwają ratownicy WOPR.

Kąpielisko w Dziemianach ma jeszcze kilka innych atutów. Plaża i dno, które łagodnie opada, są bezpieczne dla użytkowników, czyste i zadbane. Dla wszystkich, którzy znudzą się plażowaniem, przygotowano ogólnodostępne boisko do gry w piłkę plażową oraz ścieżkę przyrodniczą, oznaczoną specjalnymi tablicami edukacyjnymi.

Charakterystyka…

Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy określająca budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Budynek parterowy wolnostojący, z możliwością podpiwniczenia i urządzenia mieszkalnego poddasza, dobudowania lub wbudowania garażu, podcienia, zadaszonego tarasu, która określa:

– linia zabudowy – projektowany budynek należy usytuować z zachowaniem nieprzekraczalnych linii zabudowy,
– dopuszczalny procent zabudowy działki: maks. 25% powierzchni projektowanej działki,
– powierzchnia biologicznie czynna: min. 50% powierzchni działki j.w.,
– szerokość elewacji frontowej budynku – maks. 15,0m.,
– wysokość budynku: maksymalna wysokość kalenicy głównej budynku – 9,0m – od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku,
–  wysokość parteru budynku od poziomu terenu przy wejściu do budynku: 0,3 – 0,5m.
– geometria dachu budynku: dach dwuspadowy, połacie symetryczne – o jednakowych nachyleniach połaci – 45°. Możliwe jest wykonanie wykuszy, lukarn z dachami jedno lub dwuspadowymi o nachyleniu połaci 18-45°.

Uzbrojenie…

Na działce znajduje się już woda (wykonane przyłącze), a w drodze przylegającej do działki już sieć energetyczna oraz kanalizacyjna.

Atuty działek…

Teren wokół nieruchomości jest niezwykle wyjątkowy gdyż otoczony jest Wdzydzkim Parkiem Krajobrazowym oraz w obszarach Natura 2000: „Bory Tucholskie” i Jeziora Wdzydzkie. Wyjątkowe jest tam dosłownie wszystko – od tradycyjnych zabudowań poprzez dziewicze lasy i jeziora. Tereny coraz chętniej są odwiedzane przez turystów, choć nadal nie wszystkie zostały odkryte. Co ciekawe charakterystyczna dla tego parku jest liczba zaludnienia. Nie ma tutaj miast, znajdują się jedynie wsie.

Przekonaj się sam jak niezwykle wyjątkowe jest położenie tej nieruchomości.
Zapraszam na prezentację!

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

1041m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Prąd:

TAK

Woda miejska:

TAK

Kanalizacja:

TAK

Dojazd:

DROGA GRUNTOWA UTWARDZONA

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna