Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR825028
Rezerwacja

DZIAŁKA BUDOWLANA z domkiem w Garczu gm. Chmielno

Garcz, Gmina Chmielno

Powierzchnia działki

1020m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

171.57 zł

cena całkowita

175 000,00 zł
test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Na sprzedaż oferuję Państwu działkę w Garczu z usytuowanym na niej domkiem letniskowym, gm. Chmielno, o powierzchni 1020 mkw.


Zapraszam do obejrzenia filmu:

Gdzie się znajdują?

Garcz jest kaszubską wsią położoną na Pojezierzu Kaszubskim na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Łapalickim. Od jeziora dzieli nas zaledwie 0,5 km w linii prostej od działki, a plaża nad jeziorem znajduje się około 2 km od nieruchomości. Piaszczysta plaża z pomostem oraz długim, łagodnym zejściem do jeziora, jest świetnym miejscem, aby spędzać tam letnie dni – dla plażowiczów dostępne są toalety, zjazd na plażę i miejsca parkingowe, a w pobliżu znajduje się sklep spożywczy.

Do Chmielna dostaniemy się w około 8 minut jazdy samochodem. W letnim okresie znajdziemy tam wiele atrakcji dla turystów i nie tylko!

Charakterystyka nieruchomości…

Działka przeznaczona jest pod budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego. Do tej pory usytuowany jest niej był mały domek rekreacyjny, który może pozostać na działce w cenie tej nieruchomości. Wokół działki znajdziemy domy jednorodzinne, co gwarantuje spokojną okolicę.

Uzbrojenie…

Prąd znajduje się w drodze przylegającej do działki. Istnieje możliwość wykopania własnej studni lub pociągnięcia wody oddalonej około 100-150 m od nieruchomości.

Atuty…

Działka ma kształt przypominający prostokąt i jest położona na płaskim ternie, co umożliwia dowolne zagospodarowani podwórka bez dodatkowej pracy, polegającej na wyrównaniu podłoża.
Z pewnością jest to świetna oferta dla osób chcących osiedlić się na wiejskich terenach, ale chcą też mieć dostęp do wszelkich dóbr, które oferują miasta – w tym wypadku do Kartuz dostaniemy się jedynie w kilka minut jazdy samochodem! Aby dostać się do większego miasta, musimy poświęcić na to około godzinę, ponieważ Gdańsk oddalony jest o 40km od Garcza.

Tereny w tym miejscu są barwne i bez wątpienia przykuwają uwagę. Okoliczne lasy, pagórki, jeziora i pola tworzą niesamowite widoki – cieszą oko, radują serce i dają poczucie dużego spokoju wokoło. Słowa nie wyraża wszystkich zalet, trzeba to zobaczyć!

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Zaznaczenia działek na zdjęciach mają charakter poglądowy.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Pow. działki:

1020m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Prąd:

nie

Woda miejska:

nie

Kanalizacja:

nie

Dojazd:

polna

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna