Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR932943
Sprzedane

Przepiękny teren na Kaszubach – działka ze stawem!

Niesiołowice, Gmina Sulęczyno

Powierzchnia

7335m2

Typ nieruchomości

Działka

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

108.25 zł

cena całkowita

794 000,00 zł
test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Uwaga! Takiej oferty jeszcze nie mieliśmy!

Przepiękna nieruchomość składającą się z trzech działek i domku holenderskiego. To magiczne miejsce bez wątpienia urzeka swym urokiem i nietuzinkowym położeniem! Do jeziora Ostrowickiego mamy zaledwie 20m! W pobliżu znajdziemy również jezioro Długie i jezioro Czarne.

Zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacji:

Charakterystyka nieruchomości…

Na nieruchomość składają się trzy działki. Łączna powierzchnia wynosi 7335 mkw. Większość terenu zajmuje staw, którego metraż wynosi aż 6868 mkw.! Brzegi i teren stawu jest oczyszczony, urządzony w sposób rekreacyjny i ogrodzony, z jednej strony ma niewielki półwysep. Tereny wokół nieruchomości to głownie lasy, obszary zabudowy letniskowej oraz jeziora Czarne i Długie w pobliżu miejscowości Niesiołowice.
Na działce znajduje się domek holenderski, który wlicza się w cenę. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które prezentują jego wnętrze i nie tylko! Dodatkowo przy domku holenderskim został wybudowany urokliwy taras z pomostem!

Położenie…

Nieruchomość położona jest w niewielkiej wsi Niesiołowice, gm. Stężyca. To przepiękna kaszubska wieś, położona zaledwie 8 km od Stężycy na obszarze Pojezierza Kaszubskiego. Miejscowość znajduje się na turystycznym szlak turystyczny zielony Szlaku Kamiennych Kręgów. 
Pobliskie jeziora sprawiają, że teren ten jest wyjątkowo atrakcyjny pod wieloma względami. Łowisko na jeziorze Czarnym jest jednym z najlepiej zarybionych łowisk na Kaszubach. Jest to jezioro polodowcowe o powierzchni 20 ha – urodzajne w karpie i sandacze.

Tereny wokół nieruchomości porośnięte są lasami, co tworzy poczucie prywatności, a otoczenie nieruchomości zielonymi terenami jest obecnie bardzo pożądane i cenne. Nie zajdziemy wielu miejsc z takim zagospodarowaniem terenu.

Zalety…

Ta jedyna w swoim rodzaju nieruchomość jest warta uwagi nie tylko ze względu na genialne położenie pomiędzy jeziorami, ale też ze względu na to, co się na niej znajduje. Większość zajmuje staw, który po oczyszczeniu będzie prezentował się jeszcze lepiej, niż dotychczas! Do tego mamy tu domek holenderski, który tworzy niesamowitą otoczkę dla tego miejsca, owianego aurą tajemniczości. Jest to prywatny, bezpieczny azyl, w którym możemy odpocząć od codzienności! Idealny do spędzania letnich dni i nocy w otoczeniu natury.

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Zaznaczenia działek na zdjęciach mają charakter poglądowy.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Powierzchnia:

7335m2

Pow. działki:

7335m2

Typ nieruchomości:

Działka

Dojazd:

polna

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna