Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899

Oferta nr. KDR394486

Uzbrojone DZIAŁKI BUDOWLANE w gm. Chmielno!

Borzestowska Huta, Gmina Chmielno

Powierzchnia działki

1001m2

Typ nieruchomości

Działka Budowlana

Rodzaj transakcji

Na sprzedaż

cena za m2

144.86 zł

cena całkowita

145 000,00 zł
test

Kontakt z doradcą:

Krystian Driwa
tel. 889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Sprawdź zdolność kredytową
Zapytaj o więcej szczegółów

Opis nieruchomości:

Twój pośrednik, Twój sąsôd.

Na sprzedaż oferuję Państwu 2 DZIAŁKI BUDOWLANE w Borzestowskiej Hucie, gm. Chmielno.

UWAGA! ZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKA!

Zapraszam do obejrzenia filmu:

Charakterystyka działek…

Dla terenu działek przed podziałem zostały wydane Warunki Zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W tej decyzji zostały zawarte następujące parametry:

– linia zabudowy: należy zachować nieprzekraczalną linie zabudowy w odległości 6m od granicy z działką drogową – nieprzekraczalna linia zabudowy od drogi nie dotyczy elementów budynku takich jak: okapy, gzymsy, balkony, galerie, tarasy, schody zewnętrzne, pochylenie i rampy,
– wskaźnik wielkości powierzchni nowej zabudowy w stosunku do powierzchni terenu: maks. 11 %,
szerokość elewacji frontowej maks. 15,0m.,
wysokość zabudowy: maks. 9,0m, poziom posadowienia posadzki pierwszej kondygnacji nadziemnej budynku nie więcej niż 0,6 od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku znajdującym się na pierwsze kondygnacji nadziemnej budynku,
– dopuszcza się podpiwniczenie budynku,
– geometria dachu: dachy dwuspadowe, o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci dachu, kąt nachylenia połaci 35°÷ 45°, dopuszcza się stosowanie lukarn, okien połaciowych, geometrii dachu dla lukarn nie określa się, powierzchnia rzutu dachu nad lukarnami nie może przekroczyć 30%
– wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej: minimum 30%.

Ciekawe położenie…

Obie działki mają powierzchnię 1001 mkw. Usytuowane są one w otulinie lasu w gm. Chmielno, a dokładniej w miejscowości Borzestowska Huta w jednym z najbardziej turystycznych zakątków na Kaszubach!

Warto zaznaczyć, że obie działki zostały wzorowo zagospodarowane i każda z nich jest ogrodzona linią drzew, co tworzy przepiękną enklawę. Zadrzewienie oczywiście można wyciąć dopasowując do własnych potrzeb i wizualizacji.

Sama miejscowość położona jest na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Długim. Jezioro to charakteryzuje się tym, że przepływa przez nie rzeka Łeba oraz przy zachodnim brzegu możemy znaleźć ślady starego grodziska. Mamy 850 m w linii prostej do Jeziora Długiego.

Uzbrojenie…

Na działce znajduje się przyłącze do sieci wodociągowej wraz z założonymi licznikami natomiast sieć energetyczna doprowadzona zostanie już wiosną 2024r i będzie znajdować się w drodze przylegającej do działek.

Podsumowując należy dodać, że działka położona jest w bardzo pięknym, ale przede wszystkim zacisznym miejscu. Wokoło znajduje się piękny las, piękne widoki, a nieco dalej wspaniałe jezioro.

Zapraszam serdecznie na prezentację!

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty:

Powierzchnia:

1001m2

Pow. działki:

1001m2

Typ nieruchomości:

Działka Budowlana

Woda miejska:

TAK

Dojazd:

DROGA GRUNTOWA UTWARDZONA

Zadzwoń
Napisz

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna