Zadzwoń do nas:
+ 48 889 446 899
29.06.2022
Rozdanie nagród z II Edycji Konkursu ”Mały Kaszub, to JA!”

„Mały Kaszub, to JA” to konkurs zorganizowany przez naszą firmę Krystian Driwa Nieruchomości oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział Chmielno.

 

Konkurs został skierowany do oddziałów przedszkolnych z gminy Chmielno.
W kategorii 3-4 lata wpłynęło 14 prac, zaś w kategorii 5-6 lat oceniono 25 prac.
W Jury zasiedli: Michał Melibruda – Wójt Gminy Chmielno, Maria Dradrach- członkini Zarządu Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz radna gminy Chmielno i Krystian Driwa właściciel firmy Krystian Driwa Nieruchomości – pomysłodawca konkursu.

 

Spośród tylu prac Jury wybrało po 5 prac z każdej kategorii wiekowej i zgodnie z regulaminem prace te zostały opublikowane na naszym facebooku Krystian Driwa Nieruchomości. Przez 14 dni można było głosować poprzez lajkowanie poszczególnych prac, warto zaznaczyć, że liczyły się tylko te lajki z oficjalnej strony organizatora. Głosowanie trwało do 1 czerwca do godz. 12.00 . Zaangażowanie było ogromne, zwycięzcy otrzymali nawet po ponad 500 lajków, co pewnie wiązało się z zaangażowaniem całej rodziny.

 

Przy ocenie prac uwzględniono: tematykę pracy wiążącą się z tytułem konkursu „Mały Kaszub, to JA”, estetykę pracy, oryginalność wykonania oraz samodzielność!

 

Dziękujemy i zapraszamy za rok do wzięcia udziału w III Edycji!

 

O mnie

Chcę sprzedać

Chcę kupić

Zadzwoń do mnie

chętnie odpowiem na Twoje pytania

889 446 899

k.driwa@driwanieruchomosci.pl

Biuro

698 455 407

driwanieruchomosci@gmail.com
Copyright ©2024 Krystian Driwa Nieruchomości | Klauzula informacyjna